Telefon - WhatsApp : 0 531 505 72 92

 

Hakkımızda

 

ZENGİN TEL ÇİT; Uzun yıllardır tel çit imalat ve montajı alanında uzman işçilik ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Hizmet anlayışımızla, güvenliğinizi sağlamak ve çevrenizi estetik bir şekilde çevrelemek için buradayız.


Şirketimiz, dayanıklı ve uzun ömürlü örgü tel çitlerin imalatını gerçekleştirerek, müşterilerine güvenli bir çevre sunmaktadır. Uzman ekibimiz, çeşitli ihtiyaçlara uygun çit tasarımları ve titiz montaj süreçleriyle projelerinizi hayata geçirmektedir.


Uygulama ve Ürün Halkamızın İçinde;


Çim Çit Sistemleri, Jiletli Tel Çit Sistemleri, Panel Tel Çit Sistemleri, Örgü Tel Çit Sistemleri, Dikenli Tel Çit Sistemleri, Spor Alanı Panel Çit Sistemleri, Tel Çit Kapıları ile Beton Çit Direkleri yer almaktadır.


Geçen zaman içinde pek çok tel çit uygulama işinin altına imza attık. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Hizmet verdiğimiz sektörde hem kaliteli malzeme hem de usta işçilik bir arada olmak zorundadır. Her türlü çit sistemlleri talepllerinizde firmamızdan yardım talep edebilirsiniz.Menteşe tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Bodrum tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Dalaman tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Datça tel örgü tel çit jiletli dikenli tel Köyceğiz tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Marmaris tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Milas tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Ortaca tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Seydikemer tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Ula tel örgü tel çit jiletli dikenli tel, Yatağan tel örgü tel çit jiletli dikenli tel Tel çit çim çit, muğla tel çit panel çit, Aydın tel çit jiletli tel, kuşadası tel örgü tel çit, marmaris çim çit tel çit, Fethiye tel çit çim çit, Bodrum tel örgü tel çit jiletli dikenli tel Tel örgü, Köyceğiz tel çit panel çit, Milas tel çit jiletli tel, Ula tel örgü tel çit, Datça çim çit tel çit, Ortaca tel çit çim çit, Kuyucak tel örgü tel çit jiletli dikenli tel